ESSA UK - Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy z Języka Angielskiego

Opublikowano: 2024-04-25 19:25, Numer artykułu: 82251 , Autor: J.Białecki

Congartulations!

Ostatni tydzień obfitował w przedsięwzięcia związane z wręczaniem nagród, które uczennice naszej szkoły zdobyły w międzyszkolnych konkursach j. angielskiego. W ubiegłą środę, w SP nr 2,  ogłoszono wyniki  konkursu organizowanego w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych „ESSA UK - Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy z Języka Angielskiego". Laureatkami z naszej szkoły zostały: Maja Trowska, kl. 5a - I miejsce (kat. Mapa Wielkiej Brytanii), Maria Meller, kl. 6b - II miejsce (kat. Zobrazowanie  wybranego słowa angielskiego) oraz  Zofia Sulińska. kl.  8a - II miejsce (kat. Słynny Brytyjczyk). W sobotę natomiast, podczas Dni Promocji VI LO, nagrodzono laureatów Międzyszkolnego Konkursu  "VILOVE" - nagrody z rąk pani dyrektor odebrały uczennice klasy 8a: Zofia Sulińska (II miejsce), Zuzanna Jabłońska i Maja Karolczak (III miejsce) oraz Amelia Ozdarska i Faustyna Troszka (wyróżnienie).