Młody Przyjaciel Bydgoszczy

Opublikowano: 2023-06-13 14:13, Numer artykułu: 69953 , Autor: J.Białecki

W tym roku szkolnym członkowie szkolnego koła Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy z klasy 6a i 6b stanęli w szranki powiatowego konkursu interdyscyplinarnego o brązowe odznaki „Młody Przyjaciel Bydgoszczy” organizowanego przez TMMB i Pałac Młodzieży. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat Bydgoszczy, ale również umiejętnością lokalizowania różnych miejsc w bydgoskiej przestrzeni miejskiej i rozpoznawania obiektów, mostów, ulic i placów naszego miasta. Dzięki pilnemu uczęszczaniu na zajęcia koła, wzorowemu prowadzeniu portfolia i oczywiście dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom wszystkim uczestnikom, którzy przystąpili do konkursu udało się zdobyć upragnione odznaki. 5 czerwca w Pałacu Młodzieży w obecności opiekuna koła i swoich rodziców brązowe odznaki „Młody Przyjaciel Bydgoszczy” z rąk prezesa Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy p. Jerzego Derendy otrzymali:

1. Michalina Zacharek 6b
  2. Szymon Chrzanowski 6b