Zakończenie udziału w programie profilaktycznym - MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym

Opublikowano: 2026-06-25 11:17, Numer artykułu: 115794 , Autor: J.Białecki

Uczniowie klasy 3a zakończyli udział w programie profilaktycznym „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”. Podczas zajęć dzieci rozmawiały o emocjach, wzajemnym szacunku, budowaniu dobrych relacji oraz bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Zwieńczeniem programu było przygotowanie plakatów przedstawiających zasady funkcjonowania w świecie online i offline. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, tworząc prace promujące życzliwość, empatię, odpowiedzialność oraz bezpieczeństwo w sieci i poza nią